TikTok Paylaşım Paketleri

TİKTOK PAYLAŞIM NEDİR? TikTok Paylaşım, TikTok üzerinden oluşturmuş olduğunuz içeriklerinizin paylaşım sayısını arttırma hizmetidir. NEDEN ALINMALI? TikTok Paylaşım hizmetimiz ile oluşturduğunuz içeriklerin paylaşım sayılarını arttırabilir ve içeriklerinizi daha popüler hale getirebilirsiniz. HIZLI TESLİMAT Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır. İADE GARANTİSİ Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz. AZALMA RİSKİ YOK Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz. 7/24 CANLI DESTEK 7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz. GÜVENLİ ÖDEME Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz. ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz. BİLGİLENDİRME Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

TikTok
100 Paylaşım
  5.00₺
  Satın Al
  TikTok
  250 Paylaşım
   9.50₺
   Satın Al
   TikTok
   500 Paylaşım
    13.75₺
    Satın Al
    TikTok
    1000 Paylaşım
     22.50₺
     Satın Al
     TikTok
     2500 Paylaşım
      52.50₺
      Satın Al
      TikTok
      5000 Paylaşım
       100.00₺
       Satın Al
       TikTok
       10000 Paylaşım
        195.00₺
        Satın Al
        TikTok
        25000 Paylaşım
         475.00₺
         Satın Al
         TikTok
         50000 Paylaşım
          925.00₺
          Satın Al
          TikTok
          100000 Paylaşım
           1800.00₺
           Satın Al

           TİKTOK PAYLAŞIM NEDİR?

           TikTok Paylaşım, TikTok üzerinden oluşturmuş olduğunuz içeriklerinizin paylaşım sayısını arttırma hizmetidir.

           NEDEN ALINMALI?

           TikTok Paylaşım hizmetimiz ile oluşturduğunuz içeriklerin paylaşım sayılarını arttırabilir ve içeriklerinizi daha popüler hale getirebilirsiniz.

           HIZLI TESLİMAT

           Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

           İADE GARANTİSİ

           Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

           AZALMA RİSKİ YOK

           Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

           7/24 CANLI DESTEK

           7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

           GÜVENLİ ÖDEME

           Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

           ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

           Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

           BİLGİLENDİRME

           Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

           3 Dakika Önce